104-річна італійка, яка пережила “іспанку”, подолала коронавірус

Пандемія йде на спад?

Італійка Ада Зануссо, якій 104 роки, стала найстарішою  у світі людиною,  яка вилікувалась від коронавірусу, пише Ресурс з посиланням на МЕТRO.

 Пані Зануссо з містечка Бієлла, що на півночі Італії, також пережила пандемію іспанського грипу, коли була дитиною. На коронавірус вона  захворіла 17 березня.

Її син Джампьеро  підозрює, що мама заразилася вірусом після того, як 20 інших мешканців будинку для людей похилого віку, де вона проживала, померли від Covid-19.

Карла Фурно Марчезе, лікар Ади, повідомила: «Вона вже встала і не лежить в ліжку, і вона може йти до свого стільця. При цьому не втратила ні ясності, ні розуму. Її одужання є великою радістю для нас і приводом для оптимізму всім, хто страждає в ці важкі дні».

Солдаты патрулируют перед готическим собором Дуомо в Милане, Италия, в воскресенье, 5 апреля 2020 года. Правительство требует, чтобы итальянцы оставались дома и не принимали меры против новых коронавирусных инфекций как признак того, что чрезвычайная ситуация закончилась, после свидетельств того, что более и все больше итальянцев смягчают ограничения в отношении первой и наиболее экстремальной блокировки в стране и остановки производства на Западе. (Клаудио Фурлан / LaPresse через AP)

Її одужання настало, коли Італія оголосила про найнижчий щоденний  показник збільшення смертності за два тижні.

За офіційними даними, загальне число загиблих через коронавірус в Італії зараз становить 15 887 осіб.

Є надія, що країна, яка була заблокована протягом кількох тижнів, досягла переломного моменту, оскільки загальна кількість госпіталізованих людей скоротилося з 29 010 до 28 949 осіб.

В Іспанії за останні 24 години зафіксовано 637 смертей від коронавірусу. Це найменша кількість смертельних випадків за один день з 24 березня.

За останню добу у Нідерландах повідомили про 101 померлого від коронавірусу, загальна кількість жертв досягла 1867. Це на 14 менше, ніж напередодні, та суттєво менше від щоденної кількості загиблих від епідемії протягом минулого тижня. Починаючи з 31 березня, найменше смертей зареєстрували вчора, 5 квітня, тоді як 31 березня повідомлялося про рекордні 175 смертей.

У Франції кількість жертв коронавірусу досягла 8078, з них 2189 померли у будинках для літніх людей.

Найкризовіша ситуація в США. За останню добу там підтвердили понад 30 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус, повідомляє СNN.

Як повідомляється, в США зафіксовано 337 620 випадків зараження коронавірусів, з яких 9643 особи померли, а Нью-Йорк зараз став епіцентром захворюваності в країні. Так, на сьогодні там підтвердили 123 160 випадків зараження вірусом і 4159 зафіксованих смертей.

 

Коментарі
Loading...