Англійці хочуть побороти сміття податками на одяг

 

Велика Британія може запровадити податок на одяг із поліестеру та нейлону для боротьби з пластиковими відходами, які забруднюють води світового океану.

Міністерство фінансів планує ввести низку нових податків у рамках публікації бюджету в листопаді, повідомляє Irish Examiner.

Жодна велика економіка світу наразі не намагалася боротися з крихітними фрагментами пластика, які, вимиваючись з одягу, потрапляють в океан та які з’їдають морські жителі, що завдає їм непоправної шкоди.

За допомогою різних екологічних програм, серед яких застава за пластикові пляшки і податок на пакети, вже вдалося позбутися половини пластику, що потрапляє у світовий океан. Проте багато чинників, такі як синтетичні волокна та шматочки автомобільних покришок, досі залишаються неврахованими.

Підвищення податку на синтетичні волокна протягом п’яти років підштовхне виробників одягу і роздрібних торговців використовувати міцніші матеріали і тканини, щоб знизити ймовірність вимивання часток, стверджує директор Green Alliance Дастин Бентон. При цьому він не розглядає перехід на бавовну і вовну як вирішення проблеми, зокрема, через їх дорожнечу.

Окрім цього, “Грінпіс” пропонує уряду просто заборонити безглузді пластмасові речі, такі як палички для розмішування. Інші пластикові вироби, наприклад одноразові чашки, мають оподатковуватися.

Коментарі
Loading...