Будівельникам заборонять забудову зелених територій

Нові державні будівельні норми передбачають захист зелених зон шляхом обмеження розміщення об’єктів на територіях парків, рекреаційних зон, лісів “зеленими лініями”.Про це заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе написав у Facebook.

“383-я якісна зміна: захист зелених територій!”, – заявив він.

“З 1 вересня в дію вступили важливі норми щодо планування та забудови територій, зокрема, що стосується забудови зелених територій. В новому ДБН введено поняття “зелені лінії”. Це захист зелених зон шляхом обмеження розміщення об’єктів на територіях парків, рекреаційних зон, лісів”, – зазначив Парцхаладзе.

Він наголосив, що “органи місцевого самоврядування тепер повинні затвердити та обов’язково прописати такі “зелені лінії” разом з іншими лініями обмеження (“блакитні лінії”, “жовті лінії”) для своїх населених пунктів в генпланах та детальних планах територій”.

Читайте: Будівництво Трампа руйнує унікальні піщані дюни Шотландії

“Чому це важливо? Застосування ліній обмеження допоможе зберегти наші населені пункти від хаотичної, негармонійної забудови, від забудови зелених зон – легенів наших міст, зробити міський простір безпечним та комфортним для людей”, – заявив заступник міністра.

Коментарі
Loading...