Через сильний вітер оголошено помаранчевий рівень небезпеки, – ДСНС

Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає про посилення вітру в 15 областях й оголошує у зв’язку з цим другий, «помаранчевий» рівень небезпеки.

“За даними Укргідрометцентру, 11 березня в Україні пориви вітру 15-22 м/с, у Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Чернігівській, Сумській, Полтавській областях 25-30 м/с (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий)”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, через  сильний вітер в Україні  без електропостачання залишилися 47 населених пунктів в п’яти областях.

Зокрема, без електропостачання залишилися 19 населених пунктів у Львівській області, 12 в Київській, 12 в Житомирській, 3 в Луганській і 1 в Чернівецькій. До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.

Крім того, пориви вітру пошкодили дахи 108 будівель: 33 з них вже відновили. На даний момент пошкоджено 75 будівель в п’яти областях країни. Зокрема, у Львівській області вітер пошкодив 66 будівель, в Івано-Франківській – 4, в Тернопільській – 2, у Вінницькій -2 і Одеській – 1.

На жаль, є людські жертви.  Вчора у Вінниці  загинула 11-річна дитина, яка на момент падіння дерева йшла тротуаром.

 

 

Коментарі
Loading...