Cобаки знищують поголів’я косуль, – єгері

Єгерською службою лісгоспу збільшено поголів’я дикої кози (косулі), але безвідповідальні власники собак можуть звести нанівець всю працю лісової охорони, пише Славський лісгосп на своій сторінці в Фейсбук.

Важка зима виявилась для диких звірів (кіз, оленів…) справжнім випробуванням. З високим покривом снігу звірі вимушені спускатись з гір до підніжжя, де їм легше знайти корм та пережити несприятливі зимові умови. Спускаючись ближче до села та людей, вони стають легкою здобиччю бродячих та безпритульних собак.

Фахівці стверджують, що найбільше від зубів собак гине звіра в зимово-весняний період, коли тварини виснажені суворими умовами. Рятуючись від нападу зграї, дикі кози забігають у воду та стоять по шию у воді, не раз завдаючи собі під час погоні важких травм, або шукають порятунку в селі поміж людей.

Читайте: Лось європейський. Коли Червона книга не захист, а могила

Тому єгерська служба закликає господарів собак відповідальніше ставитися до своїх обов’язків та не випускати своїх улюбленців за територію подвір’я, запобігаючи їх гуртуванню в зграї та нападу на беззахисних тварин.

Коментарі
Loading...