Депутати зірвали засідання українсько-російської рибної комісії

Народні депутати намагалися зірвати засідання у Києві міждержавної українсько-російської комісії з рибальства, де учасники намагалися визначити межі риболовної зони двох країн, передає “Ліга“.

Депутат Рефат Чубаров прийшов на збори українсько-російської комісії з риболовоства, виступив з промовою і викликав СБУ, чим зупинив роботу російсько-української комісії з організації рибальства в Азовському морі, повідомляє ATR.

На місце проведення засідання в Києві викликали поліцію і СБУ – з проханням затримати і видворити главу делегації Росрибгосподарства Ігоря Рульова.

На засідання також приїхав депутат Сергій Висоцький. Він пояснив, що глава російської делегації, представник рибгоспу Росії Рульов незаконно в’їхав на територію Криму в аеропорт Сімферополь.

“Сидить злочинець. Він в’їхав на нашу територію, яку окупувала РФ. Ви розмовляєте зі злочинцем. (…) Вони вбивають і викрадають наших людей. (….) А ви запрошуєте дипломата російського посольства, ви сидите зі злочинцем. Я вас закликаю негайно припинити це збіговисько “, – заявив Чубаров.

Коментарі
Loading...