Детективи НАБУ затримали харківського лісівника

У середу ввечері при спробі дати хабар детективу Національного антикорупційного бюро України був затриманий начальник Гутянського лісгоспу Віктор Сиса,  повідомляє Depo.Харків  з посиланням на прес-службу Національного антикорупційного бюро.

Фото Depo.Харків

 

Хабар пропонувався за вирішення питання про закриття кримінального провадження, пов’язаного із протиправним відчуженням значних обсягів необлікованого майна державного підприємства у вигляді деревини та продажем лісоматеріалів за заниженими цінами на користь підконтрольним директору підприємства приватним суб’єктам господарювання.

Посадовця затримали відповідно до ст.208 КПК України. Тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання про повідомлення особі про підозру.

Попередня правова кваліфікація – ч.3 ст.369 КК України.

Як повідомлялося, 17 липня президент України Володимир Зеленський провів в Харкові нараду, на якій зажадав від правоохоронних органів припинити масштабну незаконну вирубку лісів в регіоні.

Директор ДП “Жовтневий лісгосп” Руслан Чагаровський, відповідаючи на питання Зеленського, хто “кришує чорних лісорубів”, назвав директора Гутянського лісгоспу Віктора Сису. Це ж господарство назвав в.о. глави Держекоінспекції Ігор Яковлєв серед тих, які не пускали інспекторів для проведення перевірки.

Нагадаємо,  “Ресурс” писав у липні про ситуацію з розкраданням лісу в Харківській області.

З’ясувалось, що директор ДП “Жовтневий лісгосп”  Р.Л.Чагаровський сам причетний до розкрадання лісу, що підтверджено офіційними результатами ревізії, проведеної  Держлісагентством України. З керівником  лісгоспу намагались розірвати контракт, але на звернення лісового відомства (двічі – 01.07.2019 та повторно 09.07.2019) до Харківської районної державної адміністрації  щодо погодження звільнення Чагаровського Р.Л.   було отримано відмови.

 Журналісти «ЗЕ СТОП Корупція» провели своє  розслідування та виявили нові факти щодо зловживань  директора  Жовтневого лісгоспу. Виявилось, що на території одного з лісгоспів є  не лише платна рекреаційна зона, а й видобуток піску тощо.

На цей час невідомі офіційні результати розслідувань НАБУ щодо справи за фактами зловживань у  Жовтневому лісгоспі.

Читайте: Харківський лісівник , який доповідав президенту про вирубку…

 

Коментарі
Loading...