Для ліквідації наслідків негоди залучено 719 чоловік особового складу та 171 одиниць техніки, – ДСНС

Про це повідомляє ДСНС України. Пориви вітру швидкістю до 25 м/с ще спостерігаються у Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Черкаській областях та у м. Києві.

Рятувальники столичної служби з надзвичайних ситуацій лише сьогодні зробили понад 20  виїздів для надання допомоги через наслідки, які спричинив сильний вітер в Києві, повідомляють у прес-службі ДСНС  Києва.  Незважаючи на те, що синоптики прогнозують завтра послаблення вітру, роботи, схоже, вистачить і після буревію, пише Ресурс.

Так, в соцмережах з ‘явилася інформація про величезне дерево, що впало біля приміщення Верховної Ради України.

 

В Одесі сильний вітер спровокував пилові бурі. Хмари пилу і піску накрили Малиновський, Київський і Суворовський райони міста.

Нагадаємо, 11 березня через ураганний вітер в окремих областях ДСНС оголошено  другий, “помаранчевий” рівень небезпеки. Протягм доби буревій пройшовся  майже всією територією країни, пошкодив лінії електромереж, знеструмив 47 населенних пунктів,  вирвав з коренем і поламав дерева, пошкодив автотранспорт, зніс дахи, покрівлі, тимчасові споруди. Не обійшлося, на жаль, й без людських жертв.

Такими нелегкими та небезпечними  були погодні умови цього  березневого понеділка:

 

 

Коментарі
Loading...