Видобуток природного газу в Україні в середині листопада досяг показника 59 млн кубометрів на добу, що є рекордом за останні 4 роки, передає Enkorr з посиланням на дані компанії “Укртрансгаз”.
Зростання середньодобового видобутку обумовлено, в першу чергу, підвищенням показників компанії “Укргазвидобування”.
На неї припадає близько 74% видобутку газу в країні, 20% – на приватні компанії і 4% на нафтову компанію “Укрнафта”.
Читайте: Екс-директор клубу Порошенка став власником великої газодобувної компанії
За даними “Укртрансгазу”, з початку року (321 добу) в Україні видобуто 18,3 млрд куб. м газу (в середньому 56,99 млн куб. м/добу). У разі якщо до кінця 2018 року середньодобовий видобуток збережеться на поточному рівні 59 млн куб. м/добу, за підсумками 2018 року видобуток становитиме 20,9 млрд куб. м (+0,5% до 2017 року).
Як повідомлялося, уряд оголосив про плани досягти видобутку газу до 2020 року на рівні 27 млрд куб. м, з яких на державне “Укргазвидобування” припадатиме 20 млрд куб. м.