Долина нарцисів ледь не згоріла, – ДСНС

На Хустщині  пожежа ледь не знищила «Долину Нарцисів», що на території Карпатського біосферного заповідника ПНДВ ім. проф. Василя Комендаря.  Вчора, 28 березня, о 16:35 хустські бійці #ДСНС виїхали на гасіння сухої трави та чагарників. Пожежу було ліквідовано о 19:08 силами вогнеборців Хуста та працівників заповідника, пише Ресурс з посиланням на ДСНС України  у  Закарпатській області.

“Закарпатці, ви серйозно🙍‍♂️🙍‍♀️? Невже жага до спалювання минулорічного сухостою сильніша ніж здоровий глузд? Припиніть практику “вогняного” прибирання та краще зробіть щось корисне для нащадків!” – закликає ДСНС України у Закарпатті.

Фото ДСНС України у Закарпатті

Загалом, підпали трави призвели до 33 пожеж за чергову добу. З них, внаслідок двох загорань пошкоджено будівлі у Тячівському та Хустському районах. Ще два загорання сухостою призвели до пожеж на території лісгоспів.

27 березня, пообіді виникло загорання сухої трави та лісової підстилки на території Лужанського лісництва Великобичківського ЛГ, майже одночасно загорілось на території Груниківського лісництва Брусторянського ЛГ. На щастя, вогнеборці та лісники вчасно загасили полум’я.

Коментарі
Loading...