ДСНС повідомляє про збільшену забрудненість повітря у столиці

Держслужба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) повідомляє про  накопичення шкідливих домішок забруднюючих речовин в приземному шарі повітря Києва, а саме діоксиду азоту та формальдегіду, пише Ресурс.

Найпершою причиною вважають  погодні умови в Києві останнім часом (суха спекотна погода без опадів, відсутність значного вітру, відсутність перемішування приземного повітря з верхніми шарами) та кількість автотранспорту.

“Найбільша концентрація забруднюючих речовин спостерігається в кінці тижня (в п’ятницю), за вихідні дні концентрація дещо зменшується, а починаючи з понеділка знову поступово зростає, що свідчить про переважне вплив автотранспорту”, – повідомили в ДСНС.

Протягом 25 червня синоптична ситуація в Києві істотно не зміниться. Поліпшення ситуації очікується в останні дні червня через зміну погоди.

Так, за прогнозами синоптиків на українців чекає зниження спекотної температури.

“Спека ще хапатиметься руками й ногами за таку ласу територію як Україна, спробує у четвер, 27-го червня, знову впертися на трон, знову короткочасно попече, але ніщо вже їй не допоможе глобально. Бо у п`ятницю, суботу, неділю – 28, 29, 30 червня – в Україну просто увірветься справжня прохолода. За попередніми прогнозами, температура повітря впаде спочатку до +20+27 градусів, а потім до +18+23 градусів”, – повідомляє синоптик Наталка Діденко.
Коментарі
Loading...