ДСНС України попереджає про погіршення погоди

Про погіршення погодних умов в Україні 25 грудня через хуртовини та ожеледицю, попереджає Державна служба з надзвичайних ситуацій.

За даними УкрГідрометцентру, 25 грудня в Україні пориви вітру 15-20 м/с, в Приазов’ї місцями 25-28м/с, окрім західних областей, хуртовини; на дорогах ожеледиця. У Кіровоградській, Черкаській, вночі місцями сильний сніг; у Дніпропетровській, вночі місцями і в Миколаївські областях сильний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь.

В Полтавській, вночі та вранці в Кіровоградській та Черкаській областях місцями ожеледь та налипання мокрого снігу.

У Києві 25 грудня помірний сніг, пориви вітру 15-20м/с, хуртовини; на дорогах ожеледиця. Приріст снігового покриву 5-10 см. До кінця доби 25 грудня налипання мокрого снігу.

На Київщині 25 грудня сніг (місцями сильний вночі), пориви вітру 15-20м/с, хуртовини. До кінця доби 25 грудня налипання мокрого снігу.

Також рятувальники попереджають про значну небезпеку сходження лавин на високогiр’ї та середньогiр’ї центральної та схiдної частини Закарпатської областi у зв’язку з продовженням снiгопаду.

В гiрських районах центральної та схiдної частини областi iснує загроза зсувiв снiгу на дороги.

25-26 грудня у високогір’ї Iвано-Франкiвської області зберігається значна небезпека лавин.

Електропостачання відсутнє у таких областях: Дніпропетровська – 46 населених пунктів, Кіровоградська – 43, Миколаївська – 16, Чернівецька – 8, Київська – 6, Черкаська – 5, Запорізька – 2 та Чернігівська – 2.

Для забезпечення проїзду на дорогах залучено 2181 людина та 1600 одиниць техніки.

Коментарі
Loading...