Фарерський ад для дельфінів

22-річний студент Кембриджського університету Алістер Уорд сфотографував традиційний “забій китів” мешканцями в бухті Сандавагур.

Фарерські острови розташовані в північній частині Атлантики між Норвегією та Ісландією і складаються з 18 крихітних островів, повідомляє ВВС.

М’ясо гринд (чорних дельфінів) та їхній жир – джерело їжі для 50 тисяч фарерців протягом зими.

вбиті дельфіни
ALASTAIR WARD / TRIANGLE NEWS

Місцеві мешканці полюють таким чином на дельфінів щороку протягом століть, але жахливі фотографії щоразу шокують іноземців. Пан Уорд зазначив, що був приголомшений кількістю гринд у затоці.

“Вони загнали їх до бухти, тикаючи веслами. Коли дельфінів підігнали досить близько, ціле містечко кинулося на них і почало різати. Навіть діти підключилися, натягували мотузки і стрибали на туші”, – розповів студент Triangle News.

вбивство дельфінів
ALASTAIR WARD / TRIANGLE NEWS

“Ми просто сиділи там, немов втратили дар мови, певною мірою засмучені, але не могли ворухнутися”, – додав він.
Мешканці островів вважають китобійний промисел діяльністю громади, доступною для всіх.

За їхніми словами, вона регулюється національними законами та організована так, аби кити страждали найменше.

Фарерці стверджують, що їхній китобійний промисел стійкий – убивають 800 гринд на рік з популяції, що налічує близько 100 тисяч китів навколо Фарерських островів.Проте Алістер Уорд сказав, що його приголомшили методи вбивства гринд.

“Вереск дельфінів був жахливий. Вони прив’язали гачки до мотузок, закріпили їх в дихальних отворах тварин, щоб витягти їх, а потім різали гринд ножами. Дельфіни померли не в гуманний спосіб”, – вважає студент.

Коментарі
Loading...