“Фейкова боротьба з лісокрадами триває…”, – активіст Микола Петіченко

Відомий  екологічний розслідувач, керівник ГО “Журналісти проти корупції” та “Голос природи” Микола Петіченко прокоментував Ресурсу свою думку щодо ситуації  з незаконними лісовими рубками та, начебто, переслідуванням лісівників на Харківщини. Він назвав це фейковою боротьбою з лісокрадами.

“Прочитав сьогодні інформацію, в якій йдеться про те, що начальнику лісгоспу, який мав відзвітуватись по незаконним рубкам перед Зеленським, спалили автівку. Так от питання, про що саме міг розповісти начальник лісництва, у якого спалили не “Жигуль” чи “Ниву” , а  позашляховик “Прадо” 2015 року. Дуже малоймовірним виглядає те, що людина, при зарплаті в 300 доларів, законно могла придбати такий автомобіль, не менш цікавим є й те, що саме йому доручили розповісти про незаконні вирубки…”

Нагадаємо, під час робочої поїздки до  Харківської області президент Зеленський оглядав ділянки незаконної вирубки лісу та розробки піщаного кар’єру під Харковом, після чого провів нараду з питань боротьби з незаконною природно-ресурсною господарською діяльністю в регіоні.

Під час  заходу  доповдь щодо фактів незаконного використання лісових ресурсів мав директор ДП «Жовтневе лісове господарство» Руслан Чагаровський. Він також повідомив про тиск на нього та його родину, який він пов’язує з ініційованими ним ревізіями в лісгоспі. Крім того, Чагаровський поінформував про незаконну вирубку найдорожчих і найцінніших порід дуба з подальшою реалізацією деревини за кордон, яку організувала група осіб.

“У мене є всі документи. Ми зверталися до правоохоронних органів, починаючи з 27 червня цього року. Наразі є реакція – вчора телефонували з НАБУ”, – сказав керівник Жовтневого лісгоспу.

На думку Миколи Петіченка,  показові звільнення і  швидкі кадрові зміни — небажання розплутувати увесь злочинний ланцюг  лісових схем та причетних до цього,  відомих  загалу “схемщиків”.

“На мою думку,  через небажання бачити правду  випливає   найпростіший шлях —  зміна неугідних керівників лісових господарств. Показовим в цих подіях  є те, як депутати та прокурори , які самі причетні до розкрадання лісу, хочуть всю вину повісити на лісників…..”

 

Коментарі
Loading...