Fitch чекає зростання світового видобутку бокситів

Світовий видобуток бокситів після спаду в 2018 р відновить зростання завдяки новим проектам в Австралії і Гвінеї і розширенню виробництва в Індії та Індонезії.

Про це йдеться в опублікованому огляді консалтингової компанії Fitch Solutions. За її прогнозом, Австралія збереже лідерство в поставках. Введення в дію ряду нових підприємств зумовить в поточному році зростання виробництва на 15%, передає “Мінпром“.

Надалі, за оцінками уряду Австралії, до 2023 року видобуток бокситів в країні стабілізується на рівні 103 млн т на рік, але в середині наступного десятиліття продовжить розширюватися.

У Гвінеї, за даними Fitch, в даний час реалізується 7 великих проектів в області виробництва бокситів. Велика частина з них була запущена китайськими компаніями. Їх реалізація дозволить довести видобуток бокситів в країні до 82,3 млн т до 2028 року порівняно з 59 млн т в 2018 р

Значного прогресу в найближче десятиліття повинні домогтися індійські компанії. Fitch оцінює національний обсяг видобутку бокситів в 2028 року в 50,7 млн ​​т – це зростання на 42,8% в порівнянні з 35,5 млн т в 2018 р В той же час складна тривала процедура отримання дозволів на видобуток корисних копалин може уповільнити деякі проекти.

В Індонезії в 2018 р був скасований діяв 4 роки заборона на експорт бокситів. Завдяки цьому ряд компаній відновили видобуток, в поточному році планується отримати 6,5 млн т бокситів, а до 2029 р довести виробництво до 11,6 млн т в рік.

У Китаї в 2019 році прогнозується невелике зростання видобутку бокситів до 70,1 млн т, але подальше розширення буде утруднено через зниження якості сировинної бази і посилення екологічного законодавства. У Fitch вважають, що тут в наступне десятиліття виробництво зростатиме на 1,6% в рік і до 2028 р досягне 81,2 млн т – менше, ніж в Гвінеї.

Коментарі
Loading...