Гасіння масштабних лісових пожеж в Австралії ускладнює сильний вітер

Від п’ятниці, 23 листопада, в астралійських штатах Новий Південний Уельс, Квінсленд вирують масштабні лісові пожежі. Причиною швидкого розповсюдження вогню  вважають посуху, яка не властива для цієї пори року. На території районів Ойстер Крік, Рулс Біч, Агнес Вотер, Баффл Крік і Діпуотер оголошено  про надзвичайну ситуацію, жителі районів евакуйовані.  Пожежникам важко локалізувати вогняну стихію через  сильний вітер, низьку вологість і високу температуру повітря пише Ресурс.

Пожежна служба штату Квінсленд повідомляє про знищення вогнем  35 житлових будинків та сільськогосподарських угідь площею понад 17 тисяч га, евакуйовані понад 800 осіб, про це повідомляє УНН.

фото ERA/UPG

“Умови залишаються дуже складними для пожежних, і в найближчі 48 годин ми очікуємо їх погіршення через високу температуру і сильний вітер. Лінія вогню зараз проходить через більшу частину штату, і у нас немає додаткових ресурсів для посилення в центральній частині Квінсленда, де вогонь підійшов до житлових районів”, — сказав глава оперативного штабу екстрених служб штату Крейг Кроуфорд в інтерв’ю радіостанції ABC.

У боротьбі з вогнем  вже  задіяно 300 пожежників і спецтехніка.

Лісові пожежі в Австралії 2009 року знищили понад 11 тисяч га лісу.

Коментарі
Loading...