Грецька поліція арештувала 35-річного підпалювача

Поліція Греції затримала 35 -річного чоловіка, якого підозрюють в підпалах, внаслідок чого біля Афін виникли лісові пожежі, які призвели до людських жертв. Про це повідомили в агентстві пожежної охорони Греції, пише РБК-Україна з посиланням  на Ekathimerini.

Зазначається, що затриманий міг зробити кілька підпалів в східній Аттиці у муніципалітеті Маратонас, де у результаті лісових пожеж загинула 91 людина.

Також затриманого звинувачують у непокорі грецьким правоохоронним органам.

У ході розслідування встановлено, що лісова пожежа могла виникнути після того, як один з місцевих жителів вирішив спалити деревину. Також слідство зазначає, що в районі Неа Макрі  виникло дві окремі пожежі, які є результатом умисного підпалу.

Нагадаємо, 28 липня 2018 року грецька пожежна служба після проведеного дослідження спростувала припущення влади, що причиною пожеж є підпал і заявила, що лісові ділянки загорілися через недбальство.

Ззаначимо, що 23 липня, у Греції на захід від Афін спалахнула масштабна лісова пожежа, яка змусила людей тікати з будинків. Хмари диму від пожежі було видно навіть над афінським Акрополем і храмом Парфенона. У результаті кількість жертв внаслідок пожеж сягнула 91 особи.

Коментарі
Loading...