ІЩЕНКО Віктор Валентинович

ІЩЕНКО Віктор Валентинович

Народився 19 листопада 1977 року в  місті Вінниця.

У 1996 році закінчив Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю «Автоматизація виробництва».

У 2004 році закінчив Вінницький торгівельно – економічний інститут Київського національного торгівельно-економічного університету  та здобув вищу освіту за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність».

У 2018 році закінчив Національну академію державного управління справами при Президентові України за спеціальністю “Державне управління”.

Трудову діяльність розпочав у 2007 році на посаді директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Завод-«Ремпобуттехніка».

З 2014 по 2016 роки працював у комплексі відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами на посадах заступника директора та першого заступника директора підприємства.

Із вересня по грудень 2016 року обіймав посаду заступника директора департаменту середнього та малого бізнесу Публічного акціонерного товариства «Аграрний фонд».

7 грудня наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру призначений виконуючим обов’язки генерального директора – керівника технічних програм ДП «Центр ДЗК».

Наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 01 червня 2017 року № 33-дп призначений на посаду генерального директора Державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”