Камери проти браконьєрів: Держлісагентство встановлює нагляд на Волині

Віднині у боротьбі із браконьєрами, незаконними лісорубами та видобувачами бурштину застосовують високі технології. За ініціативою Державного агентства лісових ресурсів України в лісах на Волині були встановлені спеціальні камери. Вони ведуть нагляд за найвідповідальнішими ділянками лісу та фіксують кожний рух вдень і вночі.

Камери розміщено на деревах. Вони зберігають зображення та оперативно надсилають їх працівникам Держлісагентства. Будь-якого порушника,який буде помічений на фото з цих камер, мають змогу швидко затримати лісівники.

Порушники у волинських лісах – неабияка проблема. Наприклад, у 2015 незаконні видобувачі бурштину знищили майже 15 гектарів лісу. Врешті-решт непроханих гостей вдалося вигнати, але екологічні наслідки будуть даватися взнаки ще довго.

Ще одна велика проблема – браконьєри. Тільки минулого року в одному з лісових господарств на Волині було затримано три десятки порушників. На думку лісівників, камери допоможуть боротися з мисливцями-нелегалами та збережуть багато косуль, диких кабанів, лисиць та інших тварин.

Коментарі
Loading...