Колишній директор Чернівецького лісгоспу потрапив в поле зору правоохоронців (Відео)

Раніше  Ресурс писав про ситуацію зі звільненим директором ДП «Чернівецьке ЛГ», який поновився на посаді через сумнівне рішення місцевого суду. Тепер стало відомо, що Державне бюро розслідувань відкрило провадження по фактах зловживань Олександра Тимофєєва. Контрабандні махінації та нахабні схеми розкрадання лісу у Чернівецькому лісгоспі були викриті місцевими активістами ще у минулі роки. Саме  за часів господарювання пана Тимофєєва, з яким Держлісагентство України не продовжило контракт  через зловживання.

Микола Петіченко, відомий громадський активіст, який разом з колегами і правоохоронцями неодноразово «на гарячому» ловив лісових «схемщиків», що доведено і зафіксовано не одним офіційним документом, відео- і фотодоказами, каже, впевненість цих порушників у «відворотності» покарання дедалі вражає своєю цинічністю.

Далі пряма мова активіста, який в деталях розповідає про масштабні зловживання, виявлені за часів господарювання пана Тимофєєва та осіб, пов’язаних з ним, які «випливли» зі зміною керівництва в області.

 

Коментарі
Loading...