У Києві полікували каштани

Столичним каштанам надали  “швидку допомогу”, їх обробили від мінуючою молі (Cameraria ohridella) — метелика балканського походження, розповіли у Київзеленбуді, пише Ресурс.

Таким чином вісім дорослих дерев полікували специальным препаратом. Кажуть, він безпечний для людей, звірів та комах і не потрапляє в навколишнє середовище.

Фото Київзеленбуд

“Спочатку дерево обміряють, щоб визначити необхідну кількість препарату. На відстані 10 см від землі у дереві просвердлюють отвір вглиб до 7 см, куди вводять препарат. Для закриття отвору використовують спеціальну пробку, яка біологічно розкладається, і за рік її вже дуже важко виявити. Мінімальна товщина стовбура дерева для проведення таких ін’єкцій має бути не менше 20 см. Наприклад, дереву з товщиною стовбура більше 50 см потрібно зробити 9 таких уколів. Тобто чим старше і більше дерево, тим більше ін’єкцій йому необхідно”, –  розповідають комунальники.

Препарат рухається по судинній системі дерева самостійно і діє на шкідників протягом 3 років.

Дію препарату можна буде оцінити за рік, але дерева мають бути менш вразливими до дії шкідників вже цього сезону, кажуть спеціалісти.

 

 

Коментарі
Loading...