“Київводоканал” вимагає не кидати в каналізацію непотрібні речі

На її очищення йде багато часу і людської праці. І взагалі краще укласти договір про доочищення і заплатити.

“Київводоканал” зафіксував істотне перевищення забруднюючих речовин у стічних водах за січень-липень 2018 року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Моніторинг стічних вод за січень-липень 2018 року показує перевищення забруднюючих речовин в рази: зважені речовини – 647 г / м3 (норма – 300 г / м3), азот амонійний – 48,7 г / м3 (норма – 20 г / м3) , фосфати – 24, 22 г / м3 (норма – 8 г / м3), хімічне споживання кисню (ХСК) – 1076 г / м3 (норма – 500 г / м3) “, – йдеться в повідомленні, передає телеканал 112.

Так, в “Київводоканалі” закликали підприємців дотримуватися правил приймання стічних вод в міську каналізацію, так як останнім часом на очисні споруди Бортницької станції аерації (БСА) надходять стоки зі значним перевищенням нормативних скидів в каналізаційну мережу. В результаті станція змушена витрачати набагато більше часу, електроенергії та людських ресурсів на доведення стоків до нормативів.

Перевищення забруднюючих речовин негативно впливає на екологічну ситуацію в столиці в цілому.

“У випадку, якщо абонент не може довести якість стічних вод до нормативів, цю функцію на себе бере” Київводоканал “. Потрібно укласти договір на доочистку стічних вод і заплатити за це відповідні кошти. В окремих випадках підприємство рекомендує встановити локальні очисні станції на базі компаній , чиї стоки систематично перевищують нормативні вимоги “, – уточнили в повідомленні.

Читайте: Чорне море «зацвіло». Курорти стануть безлюдними? Провалений сезон. Хто винен?

Раніше “Київводоканал” повідомив про намір відключити від каналізації 29 підприємств за порушення екологічних правил, зокрема скидання в каналізаційну мережу речовин, які призводять до захаращення каналізаційних труб і колодязів

Коментарі
Loading...