Лісгоспи за півроку висадили нових лісів розміром з Одесу

В Україні в першій половині 2018 року висадили 25,5 тисячі гектарів нових лісів. Це дорівнює площі такого міста, як Одеса. Про це пише «Економічна правда» із посиланням на прес-службу Державного агентства лісових ресурсів.

“За півроку садіння і висівання виконано на площі 25,5 тисяч гектарів. У тому числі, було створено 1,2 тисячі гектарів нових лісів”, – йдеться у повідомленні, пише «Ресурс».

На сьогодні Держлісагентству належить 73% всіх лісів України. Саме на цих територіях, де відбувається планова заготівля деревини, лісівники забезпечують відновлення лісу.

Водночас, як зазначили в Держлісагентстві, невелика кількість створення нових лісів пояснюється складною та неунормованою процедурою виділення додаткових земель під заліснення.

Читайте: Арборист Володимир лікує київські дерева

Інша проблема полягає у відсутності фінансування лісового господарства. Наприклад, збільшення лісистості можливе за рахунок заліснення південних і східних областей. Однак, лісгоспи цих регіонів вже третій рік поспіль позбавленні державного фінансування.

Як повідомили в Держлісагенстві, для подальшого відтворення лісів у лісових розсадниках посіяно насіння дерев на площі понад 226 га, що дасть змогу забезпечити потреби підприємств в якісному садівному матеріалі восени та навесні наступного року.

Коментарі
Loading...