Лісівники Білорусі займаються вирощуванням тюльпанів

Вісім видів голландських тюльпанів вирощують в розсаднику Борисівського дослідного лісгоспу в Білорусі. Ось уже другий рік поспіль працівники розсадницького господарства готуються до продажу головного символу весняного свята – 8 Березня, передає Forestry.

У серпні – на початку вересня сіянці сосни із закритою кореневою системою з теплиці виставляють на поля дорощування, і аж до квітня, коли в розсаднику висівають першу ротацію сосни, площа теплиці для ЗКС просто пустувала. У Борисівському дослідному лісгоспі знайшли їй незвичайне, але дуже вдале застосування. Тепер з жовтня по березень тут вирощують тюльпани.

В цьому році до 8 Березня планується реалізувати 15 тис. штук тюльпанів. Досвід минулого року показав, що навіть за мінімальною ціною – 2 рубля за штуку – рентабельність вирощування тюльпанів перевищила 30%.

Читайте: В Білорусі планують відкрити ще два лісонасінневих комплекса за кошти Світового банку

Як і торік, продавати живі квіти Борисівський лісгосп буде як на торгових точках в Борисові, так і безпосередньо в розсаднику, де ціна буде нижчою, ніж в місті.

До слова, такі свіжі рішення, а також чітке дотримання технології вирощування посадкового матеріалу дозволили розсаднику Борисівського дослідного лісгоспу стати лідером в рейтингу постійних лісових розсадників за 2018 рік.

Коментарі
Loading...