Лісівники допомагають пенсіонерам, які нині відрізані від цивілізації

Пенсіонери Юрій Микитович Гусак  –  колишній директор лісового підприємства та  головний механік Григорій Трохимович Вихватнюк, віддали  роботі у лісовій галузі  не один десяток років, розповідають уманські лісівники про колег, пише Ресурс.

2020-04-01_130517
Фото Черкаського ОУЛМГ

Лісівники відвідали ветеранів, аби дізнатися про потреби, допомогти матеріально та підбадьорити словом.

«Літні люди зараз у зоні найбільшого ризику, тож тримаємо з нашими ветеранами зв`язок, щоб знати, чи не з’явилися нові потреби, з якими можемо допомогти», – зазначив т.в.о. директора Уманського лісгоспу Михайло Вовченко.

Від початку  оголошення епідемії, а згодом й карантинних заходів, в особливо скрутному становищі опинилися люди похилого віку, одинокі пенсіонери, медики. До допомоги на місцях долучилась і лісова галузь. Лісівники  здійснюють патронат над людьми похилого віку, які опинилися відрізаними від цивілзації, ветеранам галузі: транспортом, медичним обладнанням, допомагають продуктами харчування. Одиноких пенсіонерів, особливо тим, хто проживає віддалено, зібрали продуктові набори: крупи, борошно, цукор, чай та фрукти.  Допомогу працівники Словечанського лісгоспу доправили стареньким  додому, аби тим не доводилося йти за найнеобхіднішим до магазину. Не обійшли увагою і матерів загиблих в АТО воїнів, котрі працювали в лісгоспі.

Фото Житомирського ОУЛМГ
“Піклуємося і про літніх людей – ветеранів лісової галузі, які залишаються вдома. На Сумщині особливу увагу спершу вирішили приділити віддаленим селам. Лісівники для пенсіонерів закупили та передали всі соціально необхідні продукти», – підтвердив Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький.

Колективи багатьох лісгоспів переказали одноденний заробіток на рахунок лікарень.

Лісівники Черкащини  надали допомогу Кам`янській районній лікарні в облаштуванні окремих частин для ізольованого боксу.  Нагадаємо,  в черкаській   Кам’янці нещодавно зафіксували рекордний, як для районного центру спалах коронавірусної інфекції (28 осіб), пише Ресурс.

Також стало відомо, що Кам`янський держлісгосп найближчим часом передасть безконтактні інфрачервоні термометри для швидкого вимірювання температури тіла на блок-пости при в’їзді до міста.

Профспілки Новоград-Волинського, Городницького, Баранівського, Словечанського, Радомишльського лісгоспів та Овруцького спецлісгоспу  надали фінансову допомогу районним лікарням для придбання вкрай необхідного медичного обладнання.

Лісівники Верховинського, Гринявського,Осмолодського та Брошнівського лісгоспів надали фінансову допомогу у придбанні апарату штучної вентиляції легень  та кисневого концентратору.

Держлісагентство нещодавно вирішило передати отель «Орлан» площею 330 кв. метри, який знаходиться на балансі Берегівського лісгоспу для людей, які потребують обсервації  під час зепідемії коронавірусу.

Світлина від Андрія Заблоцького.
Фото Держлісагентство України

 

 

 

Коментарі
Loading...