Лісівники допомагають розчистити сільські дороги. Фоторепортаж

Цьогорічна зима вже кілька днів поспіль тішить інтенсивними снігопадами та заметілями. І заторами на засніжених дорогах.

Через сніжну погоду ускладнено рух навіть на дорогах державного значення. Тож говорити про ситуацію на сільських шляхах особливо не доводиться.

Лісівники не стоять осторонь. Техніка лісогосподарських підприємств активно працює як на лісових, так і на сільських дорогах. Люядм з деяких сіл було б реально непросто справитися із такими переметами без допомоги лісівників, передає “Ресурс” із посиланням на Волинське ОУЛМГ.

Зокрема ДП «Маневицьке лісове господарство» для ліквідації негоди задіяло 2 одиниці техніки (екскаватор JCB та трактор ЮМЗ 6Л). Вдалося розчистити від снігу виробничі території підприємства, лісові дороги, де ведуться лісогосподарські роботи, під’їзди до ділянок.

http://lisvolyn.gov.ua
http://lisvolyn.gov.ua

Крім того, з метою забезпечення своєчасного прибирання снігу та належного утримання вулиць у Маневичах лісове господарство прийшло на допомогу комунальним підприємствам. Технікою лісгоспу частково розчищалися вулиця Луцька та Андрія Снітка.

http://lisvolyn.gov.ua

Ці фото зроблені у селі Сильне Ківерцівського р-ну. Для розчистки доріг задіяно три одиниці техніки ДП «Цуманське ЛГ». Розчищаються дороги як у лісі, так і в селі.

http://lisvolyn.gov.ua

Зусиллями працівників ДП «Шацьке УДЛГ» від снігу було очищено 25 км доріг на території підприємства. Для цього тут залучили 2 трактори. Завдяки лісівникам очищені від снігу дороги лісового та місцевого значення Шацького району.

У ДП «Городоцьке ЛГ» розчищалися під’їзні шляхи до лісокомплексу, лісництв, складу та станції Троянівка (Маневицький р-н), частково проведено чистку під’їздів до ділянок. Техніка лісогосподарських підприємств працює на дорогах сіл Городок, Градиськ, Нова Руда, Лишнівка, Троянівка.

З допомогою ДП «Ратнівське ЛМГ» розчищено від снігових заметів дороги в лісових масивах, що з’єднують села Язовні – Піски Річицькі, Заліси – Жиричі, Тур – Жиричі.

ДП «Камінь-Каширське ЛГ» задіяло дві одиниці техніки для розчищення доріг від снігу в селах Верхи, Житнівка, Нуйно та Качин Камінь-Каширського району.

Активно працюють над розчищенням лісових доріг і в ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс». Техніка лісогосподарського підприємства активно працює не лише в лісі, а й близьких селах.

Так борються зі снігом на дорогах працівники ДП «Старовижівське ЛГ». Щоб повністю відновити роботу, прибрали територію Старовижівського та Дубечнівського цехів переробки, нижнього складу станції Вижівка.

І така практика співпраці за принципом «лісівники – для громади» давно звична як місцевим жителям, так і самим лісівникам. Вона невідємна, як сніг узимку, який треба прибрати. Щоб жити комфортно єдиною громадою.

Коментарі
Loading...