Лісівники та рятувальники Свалявщини знайшли зниклого столичного лижника живим

Лісівники та рятувальники на Свалявщині знайшли лижника зі столиці, якого шукали чотири дні, повідомляє Закарапатське лісомисливське господарство.

Ігор Грищенко -лижник, якому пощастило фото із соцмереж

Завдяки спільним діям при координації штабу з організації рятувальних робіт при ДСНС разом із лісівниками, рятувальниками, поліцією та місцевим населенням вчора, о 21.00 було виялено лижника, якого шукали від понеділка. В пошуках брали участь 11 рятувальників, 37 лісівників Міжгірського, Верхньогірського, Воловецького, Довжанського та Свалявського держлісгоспів, дві одиниці техніки,  гвинтокрил МІ-8.

фото ДСНС Закарпаття
Жовтим кольором на мапі позначена район, де загубився Ігор Грищенко 6 січня. Червоним кольором позначене місце, де його знайшли 10 січня

Зі сторони лісівників на пошук вирушили лісничий Березниківського лісництва Іван Дукай та його помічник Петро Семенюк, працівники ДП “Свалявське ЛГ” та разом з місцевими мешканцями-братами Гаджега Іванем та  Михайлом.

Турист, що загубився, зупинився  у мисливському будиночку на території лісового фонду Березниківського лісництві, в урочищі “Куртацька”. Від місця катання він сам подолав десь 15 кілометрів. Відомо, що на даний момент киянина передали фахівцям медслужби.

Відмінне знання місцевості лісівниками і, головне –  спільна злагоджена робота рятувальників,  місцевих жителів, кінологів, поліції допомогли знайти людину живою.

Нагадаємо, що вчора, 10 січня, зниклий ще  6 січня киянин зміг вийти на зв’язок і повідомити, де приблизно знаходиться. А вже ввечері він сам близько 17 години зателефонував на 101 і повідомив про своє місцезнаходження.

Від 6 січня у Карпатах заблукало одразу п’ятеро туристів.

Трьох з них  знайшли живими рятувальники, ще один зниклий загинув.

Коментарі
Loading...