Лісівники Закарпаття зняли дивовижне відео

Закарпатські лісівники на сторінці у Fasebook  розмістили власне відео із дивовижно- захоплюючими, казковими краєвидами Закарпаття. Неймовірна краса природи цього краю захоплює подих: густі ліси, заховані в хмарах, високогорні запашні луки, сонячні полонини, пише Ресурс.

Щорічно закарпатські лісівники висаджують понад 10 мільйонів саджанців та сіянців, оновлюючи площі понад 3000 гектарів, аби ця житєдайна сила планети ще довго  залишалася  прихистом, джерелом міцності і довголіття  для  всього живого на землі.

Читайте:

Густий, дрімучий і непролазний ліс закінчується там, де починаються полонини – високогірні луки, куди на пасовиська виганяють корів та овець, як і сторіччя тому.

«Закарпаття – це подорож горами та лісами, яка ніколи не закінчується»

Закарпаття – це подорож горами та лісами, яка ніколи не закінчується 💚🌳🌲🌳🌲💚#Закарпаття – край, вкритий горами і густим лісом, який оберігають закарпатські лісівники. #Ліс – це найцінніше багатство нашої країни. Він дає життя, є домівкою для більшості наших рослин і тварин, захищають нас від різних небезпек, забезпечують багатьма необхідними продуктами.Щорічно #закарпатські_лісівники висаджують понад 10 мільйонів саджанців та сіянців, оновлюючи площі понад 3000 гектарів.Густий, дрімучий і непролазний ліс закінчується там, де починаються полонини – високогірні луки, куди на пасовиська виганяють корів та овець, як і сторіччя тому.У горах небо стає ближчим, а хмари, що залишаються внизу, проносяться повз, ніби море. Закарпаття – це подорож горами та лісами, яка ніколи не закінчується

Опубліковано Закарпатське ОУЛМГ 17 червня 2018 р.

Коментарі
Loading...