Луценко назвав найбільш корумповані галузі в Україні

Найбільш корумпованими галузями в країні є митниця, державний сектор економіки, видача ліцензій на видобуток корисних копалин. Про це сьогодні на нараді з ключових напрямків реформування будівельної галузі України заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко, передає УНН.

“У нас в країні є 5 напрямків суперкріміналізованіх. Це – митниця, державний сектор економіки, куди кожна партія хоче всунути свого” менеджера “, видача ліцензій – нафта, газ, граніт і т.д. і система містобудування … За останні роки галузь стала чи не найбільшим об’єктом вимагання хабарів в нашій державі … Скажімо прямо – система одна з найбільш корумпованих в країні “, – сказав Луценко.

За його словами, тільки за останній період на хабарах викрили та затримали керівників архітектурних управлінь Волинської, Тернопільської областей, керівників міста Василькова Київської області та Черкас.

“У порівнянні з розкраданням країни часів Януковича ці хабарі зросли. В місті Одеса за Януковича збирали 5 доларів за квадратний метр за підписи, а зараз, за ​​моїми даними, 20. В Херсоні (я не знаю, скільки було при Януковичі) – 7, аналогічні явища відбуваються у всіх містах. І це – система “, – зазначив Луценко.

Читайте: СБУ блокувала незаконний видобуток суглинку на Полтавщині

При цьому він закликав керівників містобудівних управлінь або самостійно розкривати і припиняти корупційні схеми, або це допоможе прокуратра.

Коментарі
Loading...