Медик розповів, кому протипоказані купання на Водохреща

Людям із хронічними захворюваннями, ГРВІ, а також після перенесеної хвороби краще відмовитись від занурювання в ополонку. Про це повідомив головний лікар Київського міського центру здоров’я Отто Стойка в коментарі кореспонденту УНН.

“Протипоказання – це серйозні серцево-судинні захворювання, гострі респіраторні захворювання або взагалі будь-які захворювання в стані загострення. Такі хвороби, як туберкульоз, онкологічні захворювання або навіть якщо просто людина перевтомлена або перебуває після виснажливої хвороби”, – зазначив медик.

За його словами, людям із такими хворобами і станами краще відмовитись від занурювання у холодну воду, оскільки стрес від крижаної води буде мати негативні наслідки для стану здоров’я людини.

Нагадаємо, під час перебування на морозі не рекомендується вживати гарячі напої, палити, носити важкі речі в руках, а також розпивати алкогольні напої.

Щоб уберегтися від можливого переохолодження, слід носити просторі й теплі взуття і одяг, одягати термобілизну, а також зняти металеві прикраси.

Цього року для святкування Водохреща у межах Києва облаштували 11 локацій, на яких будуть працювати рятувальники і медики.

Коментарі
Loading...