Морський порт “Південний” спростував інформацію про небезпечне зберігання аміачної селітри

9,6 тис. тонн аміачної селітри, що наявна у морському порту “Південний” не є вибухонебезпечною і зберігається з дотриманням технологічних вимог у спеціальних біг-бегах. Про це повідомили в адміністрації морпорту, пише Ресурс.

“Після трагічного вибуху в Бейруті в засобах масової інформації з’явилося припущення, що на одному з причалів порту “Південний” просто неба зберігається 10 тис. тонн аміачної селітри. Адміністрація морського порту “Південний” офіційно спростовує цю інформацію, тому що вона не відповідає дійсності”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, за оприлюдненою інформацією, перевалка такого вантажу здійснюється відповідно до загальносвітових міжнародних морських правил перевезення небезпечних вантажів.

“Небезпеку становить перевантаження аміачної селітри навалом. Проте такий спосіб перевалки в порту “Південний” ніколи не застосовувався”, – наголосили в адміністрації.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив міністру інфраструктури Владиславу Криклію, голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну, в. о. голови Державної служби України з питань праці Віталію Сажієнку, голові Національної поліції України Ігорю Клименку та головам обласних і Київської міської державної адміністрації до 15 вересня 2020 року повідомити про результати перевірки умов зберігання аміачної селітри в країні.

Коментарі
Loading...