Миколаївському підприємцю, який влаштував незаконний піщаний кар’єр, оголошено про підозру

З урахуванням зібраних в кримінальному провадженні доказів, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області слідчими відділу по розслідуванню особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУ Нацполіціі в області керівнику одного з приватних підприємств Миколаєва повідомлено про підозру, передає inshe.tv.

Його підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1, ч.2 ст. 240 і 254 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, що спричинило тяжкі наслідки, незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення, безгосподарне використання земель).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Миколаївської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підприємець самовільно зайняв земельні ділянки загальною площею 8 га, розташовані в межах Кірьяковского сільської ради Миколаївського району, що належать державі та фізичним особам, і, не змінивши їх цільове призначення, зняв родючий шар ґрунту без спеціального дозволу та скоїв видобуток надр – 315 тис тонн піску, завдавши збитків державі в розмірі понад 23 млн грн.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу щодо підозрюваного.

Досудове розслідування триває.

Коментарі
Loading...