На дорогах Полтавщини та Черкащини – найгірша дорожна ситуація – рятувальники

У Полтавській та Черкаській областях через снігопад утворилась складна транспортна ситуація, на деяких ділянках утворились корки у 20 кілометрів, передає Державна служба надзвичайних ситуацій, зазначає “Ресурс“.

Зокрема, у Полтавській області ускладнено рух на автошляху М-03, між с. Красногорівка Великобагачанського р-ну та с. Червоне Хорольського р-ну (затор близько 20 км). Поліцією перекрито рух для роботи техніки автодору. Рух періодично поновлюється. Всього залучено 9 од. техніки та 17 чол., в тому числі від ДСНС 5 од. тех. та 10 чол. о/с, з них 3 пересувні пункти обігріву.

Також ускладнено рух на автошляху Золотоноша – Кременчук (траса Н-08) поблизу с. Липове. В заторі перебуває близько 50 автомобілів. Організовано пункт обігріву в приміщенні школи с. Святилівка (розміщено 125 чол.). Всього залучено 9 од. тех. та 21 чол., в тому числі від ДСНС 4 од. техніки та 14 чол., з них 2 пересувних пункти обігріву.

До Полтавської області додатково направлено важку інженерну техніку (ІМР – МЦШР ДСНС України, БАТ – Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС та БАТ – ГУ ДСНС у Дніпропетровській області).

У Черкаській області ускладнено рух на автошляху Золотоноша – Кременчук (траса Н-08) на ділянці поблизу с. Тимченки Чорнобаївського району. В заторі залишається близько 10 транспортних засобів. Всього залучено 3 од. техніки та 9 чол., в тому числі від ДСНС 1 од. тех. та 5 чол. о/с.

Координацію робіт здійснює штаб Укравтодору з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування.

Читайте: ДСНС України попереджає про погіршення погоди

На інших автомобільних дорогах державного та місцевого значення рух транспорту забезпечено. На дорогах місцями ожеледиця.

Всього надано допомогу у буксируванні понад 650 транспортних засобів, у яких перебувало близько 1 тис. 500 осіб. Для надання допомоги у буксируванні транспортних засобів від ДСНС залучалось понад 900 осіб та 250 од. техніки.

“І наостанок. Не втомлююся повторювати: шановні водії та керівники автотранспортних підприємств! Не виїжджайте на дороги під час оголошення штормового попередження! Не ризикуйте власним життям та життям пасажирів!”, – зазначив голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

Коментарі
Loading...