На Хрещатику загорівся підземний колектор: замкнення електропроводів у 10 тисяч вольт, – ДСНС (відео)

На Хрещатику сталася  потужна пожежа в  підземному колекторі, повідомляє Ресурс з посиланням на ДСНС України. За попередньою інформацією ДСНС, відбулося замкнення електропроводів напругою 10 000 вольт, що призвело до пожежі та значного задимлення. Рятувальники і комунальні служби досі працюють над

97.jpg

117.JPG

Наразі телефонний зв’язок відключено у Деснянському, Дніпровському, Дарницькому, Оболонському та Подільському районах Києва, частково відключено  електропостачання  по вулиці Хрещатик, Десятинна, Трьохсвятительська, Володимирська та провулок Музейний. Приблизно 80 будинків.

 

“5 квітня о 01:47 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вул. Хрещатик, 7. По прибуттю на місце події найближчих пожежно-рятувальних підрозділів було встановлено, що займання виникло у підземному колекторі, в якому розміщені електричні кабеля різної напруги. Для знеструмлення електричних дротів були викликані аварійні бригади ДТЕК “Київські електромережі” та КП “Київміськсвітло”, – йдеться у повідомленні.

Також стало відомо про пожежу у зоні ЧАЕС через  верхову лісову пожежу.  До місця пожежі 40 рятувальників і 9 одиниць техніки.

У зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції станом на 7:00 5 квітня відкритого вогню немає, спостерігається тління окремих осередків.

Пожежа у зоні відчуження виникла напередодні

«Проводиться повітряна розвідка авіацією ДСНС. Радіаційний фон у межах норми. О 8:40 літак АН-32 (32) ДСНС вилетів з міста Ніжин до Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення для гасіння пожежі. О 9:53 до Зони відчуження вилетів ще один літак АН-32 (31)», – мовиться у повідомленні.

 

Коментарі
Loading...