На Кіровоградщині затримали російського агента — майора військової контррозвідки

— 28 лютого  у Кіровоградській області  затримали майора військової контррозвідки, агента російських спецслужб, який проходив службу у військовій контррозвідці з дислокацією у Кропивницькому, повідомляє  Ресурс.

Про це повідомив громадський діяч Андрій Лаврусь:

«За моєю інформацію на Кіровоградщину перевівся з Херсона близько пів року тому. Збирав інформацію і передавав у Росію».

Затримання чинного співробітника Департаменту військової контррозвідки СБУ «Г» відбулося в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Встановлено, що у період з грудня 2021 року по нині «Г» умисно передавав російським спецслужбам службову, таємну інформацію, відомості у сфері оборони. Зокрема, надав повні відомості щодо місця розташування низки об’єктів, на яких розміщуються українські Повітряні сили України. Окрім того, в день вторгнення «Г» вказав конкретне місце базування українських СУ-25.

Тривають невідкладні слідчі дії, проводяться обшуки, вилучили засіб зв’язку, яким передавалась інформація, банківська картка на яку передавались кошти від представників російських спецслужб.

Коментарі
Loading...