На пожежах у Луганській області постраждали двоє лісівників

У Луганській області вже третю добу лісівники, рятувальники та військові намагаються загасити масштабні лісові пожежі. Про це повідомляє прес-служба Луганського обласного управління лісового мисливського господарства.

Зазначається, що 3 вересня близько опівдня стало відомо  про загоряння сухої трави та насаджень.

Пожежа була локалізована того ж дня, о 19:35 на площі 10 гектарів.

“При гасінні пожежі пошкоджені три автомобілі лісогосподарських підприємств та постраждали два співробітника ДП “Станично-Луганське ДЛМГ”. На сьогодні вони знаходяться з опіками в лікарні у важкому стані”, – зазначили в прес-службі.

Того ж дня, о 13:50,  на території цього ж лісництва, біля селища Болотенне, що знаходиться вздовж лінії розмежування, виникла пожежа в екосистемі. Вогонь поширився ,знищено  частину будівель населенних пунктів  Болотенне і Сизе. Також вогонь вивів з ладу 1 пожежний автомобіль лісництва. У прес-службі кажуть, що гасіння вогню ускладнює поривчастий вітер (до 20м/с) та міни і снаряди на території насаджень

“До ліквідації пожежі залучені 50 працівників державної лісової охорони, 19 одиниць спеціальної техніки від лісомисливських господарств, 13 одиниць спецтехніки та 50 чоловік особового складу від ДСНС. Також для допомоги гасіння пожежі залучені особовий склад ЗСУ у кількості 10 чоловік, 8 одиниць техніки та 9 чоловік місцевого населення та представники органів місцевого самоврядування. Пожежа на даний час не ліквідована. Під час гасіння пожежі, дотримується режим тиші, забезпечений представниками ОБСЄ”, – зазначили в лісництві.

Нагадаємо, у Харківській області, на території Вовчанського лісгоспу, поблизу сіл Гатище та Огірцеве 1 вересня сталося загоряння двох осередків лісової підстилки на площі 12 га. Станом на 16:30 2 вересня пожежу локалізовано.

Коментарі
Loading...