На Софійській площі засяяла кришталевим світлом головна ялинка країни

Щойно, за традицією,  саме в день святого Миколая на Софійській площі Києва  засяяла 25-метрова головна  ялинка країни, прикрашена  тисячею іграшок та трикілометровою гірляндою, повідомляє Ресурс.

Засвічення ялинки можна було спостерігати   у прямій онлайн-трансляції в соцмережі.

Цьогоріч вона оздоблена ліхтариками біло-блакитного кольору, деякі розміром 35-50 см і нагадують кристали арктичного льоду. Відтак, і новорічна красуня  здається виконаною з льоду, струнка і сувора. Також особливістю свята є  екран, з допомогою якого  відвідувачі свята матимуть змогу передати вітання.

Засвічення ялинки у центрі Києва

Приєднуйтеся до стріму ТСН Live. У день Святого Миколая на Софійській площі Києва відбудеться урочисте засвічення головної ялинки України. Прикрашатимуть новорічну красуню понад 500 іграшок та понад три кілометри гірлянд.

Опубліковано ТСН Середа, 19 грудня 2018 р.

З нагоди відкриття головної ялинки на Софійській площі відбудеться концерт, розваги  та святковий ярмарок. Під час концерту виступатимуть НАОНІ Orchestra, DeluxeSound dj’s Exclusive Mix – Dj Slap & НАОНІ Orchestra, ILLARIA, Art music school Zabava Group funny kids, актори фільми про Святого Миколая «Тільки Диво», RIYA. Хедлайнернер концерту – гурт «СКАЙ».

Коментарі
Loading...