На Волині говорили про реалізацію програми Президента України «Зелена країна

1 листопада 2021 року, у головній адмінбудівлі області відбулася нарада щодо планів лісорозведення на осінь 2021 року – весну 2022 року у Волинській області в рамках програми «Зелена країна».

У робочій зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко, перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський, представники управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та постійні лісокористувачі області. «У цьому році Указом Президента України започатковано реалізацію програми «Зелена країна», у рамках якої за 3 роки передбачено висадити 1 мільярд нових дерев, – зазначив Олександр Троханенко. – На сьогодні державними лісогосподарськими підприємствами, які належать до сфери управління Держлісагентства, вже висаджено понад 3,2 млн. саджанців, кущів та дерев».

Слід зазначити, що Волинська область – серед лідерів у масштабній акції з висадження дерев. Відтак, заступник очільника області звернувся з проханням до всіх лісокористувачів Волині проводити заходи з лісовідновлення та обліку нових насаджень.

Як повідомив Руслан Войцеховський, підприємства, що координуються Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства за осінній період 2021 року створили лісові культури на площі 333,7 га, провели заходи із СПП на 135,3 га та лісорозведення на 93 га. Також учасники наради обговорили подальші плани висадження дерев в області, аби збільшити площу лісів і тим самим сприяти озелененню усієї країни. Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Коментарі
Loading...