На Волині не було відстрілу відомого вовка

Нещодавно у соціальних мережах та на сайтах окремих українських ЗМІ з’явилося повідомлення про нібито відстріл лісівниками вовка Михася, який був об’єктом досліджень білоруських учених.

Першоджерелом публікацій зазначалась  фейсбук-сторінка особи під ім’ям Соловаров Олег та один з білоруський сайтів. Про це пише Ресурс з посиланням на волинських лісівників.

У повідомленні також йшлося, що останнім часом тварина могла перебувати в Україні та, ймовірно, на Волині. Хоча жодних доказів про це автори публікації не надають і не стверджують факт перебування, а лише припускають відповідну локацію.

Зважаючи на резонансність публікації, де у вбивстві тварини  звинувачено лісівників, Волинським обласним управління лісового та мисливського господарства оперативно було зібрано та детально проаналізовано інформацію щодо відстрілу хижих тварин на території підпорядкованих державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств.

Згідно з інформацією, наданою єгерською службою Волинського ОУЛМГ, протягом ІІІ кварталу 2018 року у ввірених угіддях не зафіксовано відстрілу жодної особини вовка.

Волинські лісівники стверджують, що факт відстрілу тварини зі спеціальними пристроями не може залишитися непоміченим. Працівниками єгерської служби постійно вивчається та аналізується будь-яка інформація про позначених (кільцями та іншими пристроями) звірів та птахів.

Окрім того, зазначимо, що інформації про перебування на Волині тварини, яка потребує охорони чи окремої уваги, з жодних офіційних структур ні до державних лісогосподарських підприємств, ні на адресу безпосередньо Волинського ОУЛМГ не надходило.

Окремо звертаємося до журналістів із проханням при підготовці матеріалів бути уважними із вибором джерела інформації та публікувати лише перевірені дані.

Коментарі
Loading...