На Волині відбулося 24 обшуки у справі про крадіжку лісу

В селі Цумань  Ківерцівського району Волинської області пройшли масові обшуки у справі про незаконну вирубку  і перевезення лісу, повідомляє пресцентр Національної поліції у Волинській області.

Повідомляється, що поліція провела 24  санкціонованих обшуки у 12 підозрюваних.

У фігурантів справи вилучили холодну і вогнепальну зброю, патрони, маски, радіостанції, а також транспортний засіб, вилучено значну кількість деревини різних порід без документів про походження та без чіпів електронного обліку.

Світлина від МВС України.

Світлина від МВС України.

Світлина від Поліція Волинської області.

Світлина від МВС України.Ідеться про осіб, ймовірно, причетних до незаконної вирубки та перевезення лісу, а також підпалу автомобіля на території лісогосподарства. Один з підозрюваних був затриманий у селі Дерно, хоча мав знаходитись у Цумані, оскільки перебуває під зобов’язанням не покидати місце проживання. Нині його доставили до ГУНП у Волинській області для проведення слідчих дій та вирішення питання про можливу зміну запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Крім того, в межах кримінальних проваджень правоохоронці провели низку обшуків на місцевих приватних пилорамах, аби встановити, чи законно вони функціонують. Тут виявили та вилучили значну кількість деревини різних порід без документів про походження та без чіпів електронного обліку. Наразі встановлюється кількість вилученого та сума збитків.

Світлина від МВС України.

Також, на автодорозі у селі Дерно співробітники поліції затримали мікроавтобус Mercedes, водій якого перевозив лісодеревину породи дуб без документів. Перевіряється інформація про причетність громадянина до незаконної вирубки та перевезення лісу.

Світлина від Поліція Волинської області.

Коментарі
Loading...