На Закарпатті активно висаджують новий ліс

У Мокрянському лісомисливгоспі в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» пройшла весняна посадка лісу. В ній взяли участь працівники державної лісової охорони, учні шкільного лісництва, представники ЗМІ області, повідомляється на сайті Держлісагентства.

За словами начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги, широкомасштабна громадська акція зі створення нових лісів крокує усією Закарпатською областю з допомогою багатьох людей, які радо відгукуються на запрошення лісівників. І їх згода і віддача жадані для працівників лісу. Адже участь волонтерів в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» – це запорука того, що вони й надалі дбайливо ставитимуться самі й не дадуть іншим занедбати вирощене власними руками зелене багатство. А Закарпаття й в майбутньому лишатиметься найбільш залісненою областю.

Директор Мокрянського лісомислисгоспу Володимир Куцин відмітив, створюючи майбутній ліс, творимо майбутнє держави. А сьогоднішня посадка лісу ще раз показує, наскільки важкою і важливою є праця лісівника, наскільки перспективно діє, думає лісівник. Він наголосив, що завжди лісівники створюють ліси майбутнього ради ось цих хлопчиків і дівчаток, юних лісівників, майбутніх громадян нашої держави, які сьогодні долучилися до посадки.

Трудовий десант заклав новий ліс у Мокрянському лісництві, Мокрянського лісгоспа в кварталі 24/18. Під керівництвом досвідчених працівників лісової галузі юне та доросле покоління дружньо висадили на 1 гектарі земель лісового фонду понад 5 тисяч штук стандартного посадматеріалу (бук, ялину, ясень, явір та ялицю).

По завершенні посадки незмінні помічники у проведенні акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» – вихованці шкільних лісництв отримали солодкі подарунки, пам’ятні футболки та канцтовари від лісівників з підписом «Майбутнє лісу у твоїх руках». Свято лісонасадження продовжили смачним обідом на лоні природи, покликаним залишити всім учасникам акції лісовий спогад про її проведення.

Коментарі
Loading...