Надзвичайна екологічна ситуація поблизу маврикійського заповідника: з японського танкера до океану витікли тонни нафтопродуктів

Цими днями японський суховантаж MV Wakashio розколовся навпіл, забруднивши морські води Індійського океану нафтопродуктами поблизу острова Маврикій. Відомо, що судно зазнало аварії наприкінці липня цього року, сівши на міль. На судні було  близько 90 тонн нафти, частина якої вилился в океан, спричинивши екологічну катастрофу, повідомляє Ресурс.

Экологи предупреждают, что погибнуть могут тысячи животных, а удар по туризму может привести к катастрофическим последствиям для экономики острова
Фото: Reuters
Утечка горючего произошла с японского сухогруза MV Wakashio, который шел под панамским флагом. На борту судна было около 4 тысяч тонн топлива.
Фото: EPA/Vostock-photo

Нині  уряд Маврикію проводить розслідування інциденту за участі японського суховантажу та аналіз екологічних наслідків для довкілля, які спричинив вилив нафтопродуктів.

Відомо, що місце, де сталося забруднення вод Індійського океану – це територія  мальовничого рифу Пуент Дені, який відомий пляжами та заповідними зонами з рідкисними тваринами.

У зв’язку з цим екологи попереджають про загрозу загибелі  флори і фауни: рідкісних тропічних риб, черепах, ящерок, птахів тощо, які тут мешкають, повідомляє Reuters. На осторові оголошено надзвичайну екологічну ситуацію.

 

 

Коментарі
Loading...