Наркозалежні папуги спустошують опіумні плантації Індії (Відео)

Фермери змушені відбиватися від пернатих злодюжок

Індійська опіумна промисловість вже страждає через погані погодні умови, а фермери стверджують, що раптовий наліт “папуг, залежних від опіуму” може стати для них останньою краплею.

Фермер Nandkishore з Мадх’я-Прадеш в інтерв’ю   індійському інформаційному агентству АНІ заявив, що фермери кілька разів звертались по допомогу до влади, але їхні прохання були проігноровані, пише Свідок.

“Одна квітка маку дає близько 20-25 грам опію, але велика група папуг харчується цими рослинами близько 30-40 разів на день, а деякі навіть відлітають з маковими стручками, спустошуючи тим самим цілі плантації”, – повідомляють місцеві ЗМІ.
Цікаво, що дорогоцінний врожай вирощують на замовлення фармацевтичних компаній.

Місцеві папуги стали настільки залежними від макового дурману, що нехтують почуттям небезпеки, яке повинні викликати лякала і численні брязкальця, розвішані по полю. І фермери були змушені ввести практику чергувань.

Фермер розповів, що незважаючи на постійне спостереження за полем, папуги змінили тактику і більше не насичуються соком маку просто на полі. Вони перейшли на наступний рівень – ламають стебло і забирають голівку з опієм подалі від селян, де й отримують свою дозу, поїдаючи насіння. Ця незвичайна активність пернатих потрапила на відео, зняте 21 лютого, і опубліковане на YouTube кількома днями пізніше.

“Як тільки крилаті істоти відчувають це почуття, вони стають жертвами залежності”, – зазначив доктор Р. С. Чундават з Коледжу садівництва в Мандсауре.

Фермери стурбовані зростанням активності папуг, тому що офіційно вирощувати опіум на півночі Індії досить дорого — потрібно придбати спеціальну ліцензію та відповідність кінцевого продукту певним стандартам якості.

Коментарі
Loading...