“Наскільки ми знаємо, ми перші у світі поки що продемонстрували нейтралізацію коронавірусу вакциною”, – італійський вчений

Італійські вчені заявили про розробку першої вакцини, яка здатна нейтралізувати  коронавірус Перші випробуваня на мишах дали обнадійливі результати, повідомляє Daily Mail. 

Попередні результати лабораторних досліджень показали, що антитіла здатні зупинити заражені  коронавірусом людські клітини..

Виконавчий директор  дослідницької компанії Takis Biotech Луїджі Аурісіккіо заявив, що італійська команда планує розпочати випробування на людях уже восени.

“Наскільки ми знаємо, ми перші у світі поки що продемонстрували нейтралізацію коронавірусу вакциною”, – наголосив вчений.

Читайте також: Коронавіруси: один з них спричинив Covid-19. Вчені кажуть, що в черзі тисячі нових

Він наголосив, що науковці сподіваються, що такий же результат покаже і тестування вакцини на людях.

Ресурс вже писав про створення в Ізраїлі препарату, який долає  коронавірусне захворювання.

Нині вчені різних країн світу працюють над розробкою вакцини, яка допоможе подолати коронавірус, який викликав пандемію хвороби на Covid-19. На сьогодні відомо про розробку понад 90-та вакцин.

Так, Німеччина  спілно з фармацевтами США ще у квітні заявили про  початок клінічних випробувань вакцини проти коронавірусу на людях. Тоді12 осіб були вакциновані експериментальним препаратом BNT162.

Вчені намагають якнайшвидше віднайти і випробувати вакцину до початку прогнозованої восени другої хвилі захворювання.

 

Коментарі
Loading...