Насмітив – прибери

Чоловіка, який роками викидав сміття у лісі , примусили прибрати

Фото із сміттєзвалищами на природі хоч  вже не дивують, але обурюють. Дехто роками цинічно викидає свій непотріб під ноги людям або тишком-нишком несе у лісові хащі, де ніхто не бачить, пише Ресурс.

Такі несуни є мало не в кожному населеному  пункті. Як виявляється,  у соцмережах набути популярність  нині легко, але вона може бути різна, особливо, коли  штрафи не лякають і сумління не гризе.

Як наприклад,  поширене в соцмережах фото “свинарника” в лісі на Прикарпатті стало початком розслідування, яке  дало свій результат.

“Це сміття сфотографував і виклав у групі “Моє Яремче” невідомий. Мабуть, хтось з місцевих жителів, з фейкової сторінки, – розповідає депутат Яремчанської міської ради Петро Куртяк. – Я поїхав на місце і побачив жахливі речі – купи відходів приблизно на площі 10х10 м кв”.

❗️Смітник прибрано❗️Велика подяка всім , хто долучився.Увага! МикуличинУрочище «Паленина»Вище садиби «Скеля»Місцеві влаштували смітник

Опубліковано Iliya Moiseev Понеділок, 4 травня 2020 р.

Знайшлися серед паперового сміття і докази, чий це смітник.

Виявилося, що родина з Микуличина не один рік скидала тут свої сміття. Живе неподалік – за 50 метрів. Стихійне сміттєзвалище односельці не бачили, бо там ніхто не ходить.

Сільське комунальне підприємство Микуличинської сільської ради дало вантажівку, і сміття вивезли на полігон.

“Чотири таких партії сміття він назбирав. Людина побажала виправити свою провину. Ми йому не перешкоджали. Я думаю, що своїх дітей він буде виховувати правильно і більше таких речей не допускатиме. Я просто впевнений, що ситуація, яка склалася, буде доброю наукою не лише для цього жителя Микуличина, а й для інших”, – каже Петро Куртяк.

Фото Галицький кореспондент

 

Коментарі
Loading...