Паспорт і захисна маска – обов’язкові атрибути від 6 квітня

:

Уряд запроваджує більш жорсткі умови карантину через щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%.

“Домашня ізоляція, соціальне дистанціювання осіб віком старших 60 років, обмеження відвідування парків та зон відпочинку та інше», – сказав на засіданні Уряду Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, цитує Ресурс.

В Украине ужесточили карантин / фото kmu.gov.ua

Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

–  обов’язкова наявність з собою паспорту або прав;

– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

‘– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Також  стало відомо, що працюватиме лише 21 пункт пропуску на державному кордоні України.
Вводиться обов’язкова 14-денна обсервація для осіб, які прибувають з-за кордону, окрім працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних місій; водіїв, членів екіпажів, поїзних і локомотивних бригад.

Коментарі
Loading...