Очевидці зняли на відео великий смерч в Житомирській області

16 травня у Майстровій Волі, Пилиповичах, Городищі та Анеті пройшовся справжній смерч, який було відзнято на камеру, пишуть Новоград Сіті.

– З останньої хати на виїзді з Майстрової Волі, негода зняла шифер. У вікна позалітали гілляки з дерев. Вітер зруйнував недобудований гараж із піноблоків і зрівняв його із землею, – розповідає пан Василь. – Електричний лічильник пропав, газові труби вирвало із землі, не кажучи про порвані електричні дроти.

Як справи зі світлом по усьому району ми запитали у керівника РЕМу Олександра Самчука:

– Анета, Пилиповичі, Майстрова Воля та Городище – частково без світла. Зараз наші бригади усувають обриви і відключають їх від електропостачання. Ремонтувати лінії будемо вже завтра. Якщо у вас немає світла чи обірвані лінії електропередач – дзвоніть 2-02-42 і повідомляйте про це.

За інформацією місцевих рятувальників в Анеті знеструмлені дві вулиці. У 22 будинках пошкоджений дах. Також у цьому селі струмом вбило коня.

У Пилиповичах також знеструмлено дві вулиці. Буревій пошкодив 39 будинків.

На трасу Київ-Чоп поблизу Пилиповичів впало дерево, що заблокувало рух автотранспорту. Рятувальники за допомогою електролебідки розчистили дорогу.

У Городищі постраждав будинок сімейного типу та перед селом пошкоджена трансформаторна підстанція.

У Городниці дощ затопив житловий будинок.

Коментарі
Loading...