Одіозний активіст «наїхав» на українських лісівників

14 травня під будівлею Кабінету міністрів України пройшов нечисленний пікет, організований екологічними організаціями «Форум порятунку Києва» та «Київський еколого-культурний центр». Учасники акції під гаслами «Гройсман, зупини лісоцид в країні!» вимагали від прем’єр-міністра звільнити з посади заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря. Саме цього чиновника, який обійняв посаду восени 2016-го, активісти звинуватили в тому, що протягом останніх 15 років в Україні, нібито, було вирубано 800 тисяч гектарів лісу.

Координатор «Форуму порятунку Києва» Віталій Черняховський має досить неоднозначну репутацію серед громадських діячів столиці та відомий завдяки декільком скандалам.  Наприклад, у 2015-му журналісти телеканалу «Еспресо» з’ясували, що активіст, який декілька років боровся проти забудов компанії «Познякижилбуд», став власником квартири в елітному будинку компанії в центрі Києва (за дивним співпадінням саме тоді, коли вирішив припинити боротьбу). Ще раніше Черняховський відзначився акціями та нищівною критикою на адресу київського міського голови Віталія Кличко. Також, як відомо, пан Черняховський зі своєю організацією брав участь у мітингу, де були озвучені вимоги до держави продовжити закупівлю тепловидільних елементів (ТВЕЛ) для українських АЕС у Російській Федерації.

Отже, організатор акції проти українських лісівників відомий, здебільшого, як активіст, що монетизує свою громадську діяльність.

Коментарі
Loading...