Одяг зі сміття: італійський бренд знайшов оптимальне рішення

Саме сміття є основною сировиною для виробництва ниток Econyl – переробленого нейлону. Сміття, як ви могли вже здогадатися – пластиковий. Так що компанія Aquafil вносить посильний внесок у порятунок континенту від завалів пластика, розповідає Joinfo.ua.

Як компанія Aquafil допомагає покращувати екологічну ситуацію в Європі? Насправді, все досить просто.

Засновник компанії Aquafil, італієць Джуліо Ботаціі зрозумів, що пластикове сміття можна повторно переробляти в синтетичні нитки. І отримав на це непогані дотації з боку ряду європейських екологічних організацій. Не кажучи вже про те, що перероблений нейлон швидко став популярним модним аксесуаром серед тих, хто і красиво одягатися любить, і про екологію турбується.

Компанія Aquafil вже співпрацює з такими великими модними брендами як Adidas AG, Levi Strauss & Co. і Speedo International. Всі вони активно закуповують синтетичне волокно Econyl, з якого виготовляють купальники, спортивний одяг та одяг для повсякденного носіння.

На частку компанії Aquafil вже припадає приблизно 40 відсотків європейського ринку переробленого нейлону. І це число може збільшуватися і далі, оскільки все більше компаній зацікавлені в використанні матеріалів, безпечних для екології. Про повну відмову від звичайних синтетичних волокон і переході на перероблені вже заявили представники брендів Stella McCartney і Gucci.

Читайте: Якщо сміття до лісу, то вантажівками…

Втім, волокна йдуть не тільки на виробництво одягу – рибальські мережі, які використовують численні європейські компанії, теж починають виготовляти з переробленого нейлону. І не забувають утилізувати старі, в тому числі і за допомогою компанії Aquafil, щоб зайвий раз не захаращувати моря і океани непотрібним пластиком, який і так становить приблизно 27 відсотків світового пластикового сміття.

Джуліо Бонацці сподівається, що все більше і більше людей будуть брати більшу участь у вирішенні екологічних проблем нашої планети. Оскільки темпи зростання переробки все ще не збігаються з темпами зростання забруднень. За словами італійця, час для порятунку планети потихеньку закінчується, так що кожна розсудлива людина повинна задуматися – а чи все він зробив для поліпшення екології в своїй країні.

Коментарі
Loading...