Павловнія – перспективне дерево майбутнього (Відео)

Павловнія – це дерево з найбільшою швидкістю росту в світі (інші назви: дерево-принцеса, дерево-фенікс, Адамове дерево), до того ж витривале і адаптовується до екстремальних умов. І зовні  воно вражає не менше — рівне та високе, з великими листками і прекрасним квітками, легке, просте в обробці, швидко регенерує.

Диво-дерево, зрізане під самий корінь, здатне відростати знову і знову. В оптимальних умовах вирощування за 4 роки може досягати 20 метрової висоти і використовуватися в якості сировини.

В Україні  це унікальне дерево рідко трапляється, але є в деяких регіонах, наприклад,  минулого року вони цвіли в Ужгороді, Мукачеві,відомому іншими екзотами. 

Науковці розповідають, що дерево назване на честь російської принцеси Анни Павлівни, дочки Павла І, яка згодом стала королевою Нідерландів. Дерево походить з Азії, на Закарпатті воно прижилось, бо там схожа кліматична зона.

Павловнія цвіте фото pershij.com.ua
Павловния
фото Biowatt

Відомо як мінімум 6 видів павловнії: P.Elongate, P.Fargesii, P.Fortunei, P.Giabrata, P.Taiwaniania, P.Tormentosa, а також відоме під назвою Кірі. Павлонію вирощують в Китаї понад 2000 років, в США з 1800-х років, в Японії з 1970 року, і з тих пір експорт даної деревини досяг розміру в мільярд доларів США.

Вид Paulownia Clon in Vitro 112® – це штучно виведене і клоноване дерево, яке здатне виживати і розвиватися в екстремальних умовах (від -27 до +45 С). Зареєстровано в 2007 році в Інституті Видів Рослин (офіційний орган ЄС). Має міжнародне визнання, європейський паспорт, європейський сертифікат якості і міжнародне дозвіл на торгівлю.

Фото - Выращивание и продажа саженцев Павловния
фото startupnetwork.kz

У деревообробній і меблевій галузях павловнія відома під назвою «алюмінієве дерево»: вона на 30% легше за інші породи дерев,   дерево не схильне до усихання,  стійке до шкідників і захворювань.

Гарна, чиста і гладка деревина, без сучків, завдяки дрібноволокнистій структурі ідеально підходить для виготовлення меблів, фанерних листів, будинків, панелей для внутрішньої обробки.

павловния

Павловния – самое быстрорастущее дерево в мире🌳🙂

Опубліковано Styler Пʼятниця, 21 грудня 2018 р.

 

Коментарі
Loading...